STANOVY SPOLKU

FOTOGALERIE A VIDEA

BOHEMIAN TABOO ROAD SHOW

25. 11. 2022 - PALÁC AKROPOLIS, PRAHA

Komponovaný čtyřhodinový program zaměřený na to, čemu říkáme e*otická inteligence. Prostřednictvím výtvarného, designu, diskuze, literatury a performativních umění jsme otevřeli téma významu intimity, genderu, nahoty, se*uality a e*otiky, ale také cenzury a banování postihující kreativní tvorbu.

Večer nazvaný Bohemian Taboo Road Show má podtitul "Jak rozvíjet e*otickou inteligenci".

K vidění byly velkoformátové i menší fotografie, oleje na plátně, digitální art, unikátní design intimních pomůcek, ručně šité spodní prádlo crotchless, japonské umění shibari, burleska, laserová taneční show, autorské čtení z knihy Bohemian Taboo Stories, akrobacie a panelová diskuze. Kromě vystaveného umění si mohli návštěvníci koupit i designová, výtvarná nebo literární díla od různých značek a tvůrců.


VYSTAVUJÍCÍ, VYSTUPUJÍCÍ A DISKUTUJÍCÍ

BoomCats, Sheio, Linda Zhengová, Mario Izmael de la Paz Roa, Silvie Kořistková, Mio, Linda Vokál, Markéta Mathauser Malinová, Scutica, Hana Stinka Lundiaková, Jakub Neufuss, Anna Kopková, Kobayashi, Iamer, ONNA, SisterHoop Acrobatic Duo, Bohemian Burlesque, Hedonist, Sofaah, Robert Rambousek, Martin Mulač, Ardent. Skvělé 3D projekce zpracovala VJka Maja Granová, o provonění prostor se postarala Marie Rumlenová z Mojevune.cz 

Panelové diskuze na téma "O rozvoji e*otické inteligence prostřednictvím umění a nebezpečí jeho cenzury" se zúčastnila kurátorka, galeristka, fotografka a scénáristka ArtZóny na ČT Art Bára Alex Kašparová, výtvarník Mio, odbornice na umělou inteligenci firmy Deloitte Kateřina Lesch a Michal Rejzek za Bohemian Taboo. Více, než hodinovou, zajímavou a podnětnou diskuzi moderovala architektka, urbanistka, spisovatelka, básnířka a slamerka Anna Beata Háblová. 

Celým večerem provázela Markéta z podcastu Šimrání.

fotokredit: Nicola Zörkler a Jaromír Stoček

video z

bohemian taboo road show

25. 11. 2022 - Palác Akropolis, Praha