STANOVY SPOLKU

FOTOGALERIE A VIDEA 

BOHEMIAN TABOO ROAD SHOW

25. 11. 2022 - PALÁC AKROPOLIS, PRAHA

Komponovaný čtyřhodinový program zaměřený na to, čemu říkáme e*otická inteligence. Prostřednictvím výtvarného, designu, diskuze, literatury a performativních umění jsme otevřeli téma významu intimity, genderu, nahoty, se*uality a e*otiky, ale také cenzury a banování postihující kreativní tvorbu. 

Večer nazvaný Bohemian Taboo Road Show má podtitul "Jak rozvíjet e*otickou inteligenci".

K vidění byly velkoformátové i menší fotografie, oleje na plátně, digitální art, unikátní design intimních pomůcek, ručně šité spodní prádlo crotchless, japonské umění shibari, burleska, laserová taneční show, autorské čtení z knihy Bohemian Taboo Stories, akrobacie a panelová diskuze. Kromě vystaveného umění si mohli návštěvníci koupit i designová, výtvarná nebo literární díla od různých značek a tvůrců.


VYSTAVUJÍCÍ, VYSTUPUJÍCÍ A DISKUTUJÍCÍ

BoomCatsSheioLinda ZhengováMario Izmael de la Paz RoaSilvie KořistkováMioLinda VokálMarkéta Mathauser MalinováScuticaHana Stinka LundiakováJakub NeufussAnna KopkováKobayashiIamerONNASisterHoop Acrobatic DuoBohemian BurlesqueHedonistSofaahRobert RambousekMartin Mulač, Ardent. Skvělé 3D projekce zpracovala VJka Maja Granová, o provonění prostor se postarala Marie Rumlenová z Mojevune.cz 

Panelové diskuze na téma "O rozvoji e*otické inteligence prostřednictvím umění a nebezpečí jeho cenzury" se zúčastnila kurátorka, galeristka, fotografka a scénáristka ArtZóny na ČT Art Bára Alex Kašparová, výtvarník Mioodbornice na umělou inteligenci firmy Deloitte Kateřina Lesch a Michal Rejzek za Bohemian Taboo. Více, než hodinovou, zajímavou a podnětnou diskuzi moderovala architektka, urbanistka, spisovatelka, básnířka a slamerka Anna Beata Háblová. 

Celým večerem provázela Markéta z podcastu Šimrání.

fotokredit: Nicola Zörkler a Jaromír Stoček

video z

bohemian taboo road show

25. 11. 2022 - Palác Akropolis, Praha